Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Przez cały tydzień - do piątku, do godz. 12:00 zapraszamy do głosowania na maksymalnie 10 dowolnych utworów, znajdujących się w zestawie do głosowania. Wyniki głosowania przedstawimy w Liście Przebojów po godz. 19:05.
Piotr Baron i Marek Niedźwiecki

Lista Przebojów Programu III

Piątek, 28 kwietnia 2017
Nagrody dla słuchaczy, którzy zagłosowali na kartkach pocztowych:
1. Wojciech Jerzycki – Wadowice
2. Martyna Rzepecka – Grójec
3. Agata Niemiec – Kraków
4. Ewa i Darek Kąciak – Opole
5. Dawid Kozieł – Grójec
6. Dominika Ryś – Czarków
7. Zbigniew Błasiak – Bielsko-Biała
8. Tomasz Krywulak – Domaniów
9. Jakub Lesicki – Elbląg
10. Monika Tyczkowska – Suwałki
11. Agnieszka i Grzegorz Stasik – Liverpool
12. Monika Kosik – Lublin
13. Ismena Piechurska – Łódź
14. Piotr Janikula – Przysiecz
15. Magdalena Zdanowicz – Czarna Łąka
16. Małgorzata Zaczyńska – Skarżysko-Kamienna
17. Jacek Górski – Gdańsk
18. Julia Kapiszka – Kalisz Pomorski
19. Maciej Zdunowski – Toruń
20. Grzegorz Mordziński – Zwoleń
21. Andrzej Zajączkowski – Wrocław
22. Gosia Czarnecka – Elbląg
23. Katarzyna Jędrych – Warszawa
24. Dariusz Drechsler – Strzelin
25. Krystyna Kulik – Terespol
26. Malwina Westula – Kraków
27. Ewa Wójcik – Klaudyn
28. Małgorzata Knapczyk – Poronin
29. Jerzy Pieczonka – Wałbrzych
30. Ryszard Westphal – Wejherowo
31. Damian Klimiuk – Biała Podlaska
32. Hanna Poławska – Warszawa
33. Paweł Jachowicz – Żyrardów
34. Adam Mazurkiewicz – Łaszczów
35. Jerzy Kruk – Stara Kamienica
Skontaktuj się z nami
Lista Przebojów Programu Trzeciego
Myśliwiecka 3/5/7
00-977 Warszawa

tel.: 0 22 333 33 33

lp3@polskieradio.pl

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone