X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Piotr Bukartyk
Piotr Bukartyk

Pochodzący z Zielonej Góry autor stek piosenek, kompozytor, radiowiec, konferansjer – człowiek instytucja. Karierę muzyczną zaczynał w latach 80 na konkursach poezji śpiewanej, które wygrywał z dużą powtarzalnością. Odnosił sukcesy w Opolu, na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, otrzymał nominacje do Fryderyka za płytę „Szampańskie wersety”. Bukartyk w latach 1991-1997 współpracował ze słynnym kabaretem pod Egidą. Nieobce jest mu też świat telewizji, w którym debiutował z programem dla TVP 1 pt. „Powrót bardów”. Zobaczyć go mogliśmy również w warszawskim teatrze Rampa, w przedstawieniu „Jeździec Burzy”. W latach 2007-2009 prowadził własną audycje w „Trójce” o wdzięcznym tytule „Ładne Kwiatki”.  Na Myśliwieckiej bywa też co piątek w porannej audycji Wojciecha Manna, gdzie za pomocą napisanych dzień wcześniej piosenek komentuje najnowsze wydarzenia.

Piotr Bukartyk od lat zajmuje się komponowaniem i pisaniem piosenek. To słychać, ale jeszcze lepiej słychać, że ma po prostu talent do składania tych paru słów.  Wzrusza, śmieszy i najzwyczajniej w świecie zmusza do chwili zadumy czyli robi to czego winniśmy oczekiwać od każdego muzyka.


Źródło: strona artysty, Wikipedia

Opracował: Tomek Naumann

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone