X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Duffy
Duffy

Duffy, a właściwie Aimee Anne Duffy, ur. 23 czerwca 1984 roku w Gwynedd w Walii, od 19. roku życia używa wyłącznie swojego nazwiska, nie tylko zawodowo, ale i prywatnie.

Do 10. roku życia swoje dzieciństwo spędzała na walijskim półwyspie Llelyn razem z dwiema siostrami - starszą Kelly i bliźniaczką Katy. Po rozwodzie rodziców, wraz z mamą i siostrami zamieszkała w Pembrokeshire, jednak to ojciec John był jej najbliższym członkiem rodziny i mała Amy Ann wychowana została przez niego. Trudno się temu nie dziwić. W rodzinnych losach Duffy jest przecież wątek kryminalny. W wieku 14 lat została oddzielona przez policję od rodziny, po tym jak była żona jej ojczyma wynajęła płatnego zabójcę do jego zamordowania. Została oczywiście ukarana - inspiratorka wydarzenia odsiedziała wyrok, a cała historia, mimo swej dramatyczności, miała też dobry wpływ na młodą Walijkę. Przez alkoholizm wspomnianej byłej żony swojego ojczyma Duffy deklaruje uprzedzenie do wszystkich używek.

Ojcu zawdzięcza swoje zainteresowanie muzyką i śpiewaniem. Niemal do zdarcia taśmy przesłuchiwała jego kasetę z nagraniem rockowego programu telewizyjnego "Ready Steady Go!" z lat 60. Już od szóstego roku życia prowadziła notatnik, w którym zapisywała teksty piosenek. Śpiewała też w szkolnym chórze, ale została z niego wyrzucona za zbyt silny i wyrazisty głos, który nie komponował się z resztą. Od 15. roku życia śpiewała w lokalnych zespołach w Nefyn, gdzie pomieszkiwała z ojcem. Miała nieudany epizod muzyczny w Szwajcarii. Jako nastolatka marzyła o byciu międzynarodową gwiazdą, z wypiekami na twarzy odkrywała płytotekę ojca i rozglądała się za okazją, żeby spełnić swoje wielkie pragnienie.

"Mercy"

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone