X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Sofa
Sofa

SOFA powstała w 2003 roku w Toruniu i ma na koncie dwa albumy wydane przez Kayax: Many Stylez 2006, DoReMiFaSoFa 2009 oraz Hardkor i Disko 2012 wydany przez EMI Music Poland.
 
Nagrody i wyróżnienia:
 
Sofa znalazła się wśród kandydatów do nominacji 'Paszporty Polityki 2007', a płyta Many Stylez uzyskała nominację do Fryderyka w kategorii Grupa Roku i zdobyła FRYDERYKA 2007 w kategorii 'Nowa Twarz Fonografii'. Sofa została także wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Torunia, stając się jednocześnie oficjalnym przedstawicielem miasta w zmaganiach o tytuł Europejską Stolicą Kultury 2016'. Album DoReMiFaSoFa zdobył nominację do Fryderyka w kategorii Album Hip Hop/R'n'B 2010. Dzięki swym walorom scenicznym, Sofa ma na swoim koncie wiele znaczących support'ów m.in. przed US3, Lauryn Hill, Snoop Dogg, Groove Armada, Beastie Boys, czy The Black Eyed Peas (kampania PEPSI).
 
Zespół był też wielokrotnie zapraszany na największe polskie festiwale takie jak Top Trendy 2006, Opole Premiery 2007, Vena Festival 2006 (Londyn), 2007, Heineken Open'er Festival 2005, 2006, 2007, 2009, Coke Live Music 2010, ArtPop Festival 2011 i wiele innych. Sofę łączy współpraca studyjna lub koncertowa z takimi artystami jak Kayah, O.S.T.R, Andrzej Smolik, Michał Urbaniak, Jacaszek, Jamal, Frenchman, Zgas, Mosqitoo, czy wokalista współtworzonego z Barnfordem Marsalisem BuckShot LeFonque - Frank McComb.
 
Dyskografia:
 
O.S.T.R i SOFA – Trójka Live! (Rzeczpospolita, 2005)
SOFA – Many Stylez (Kayax, 2006)
SOFA – DoReMiFaSoFa (Kayax, 2009)
SOFA – Hardkor i Disko (EMI Music Poland, 2012)

źródło - mat. prom. zesp.

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone