X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Sidney Polak
Sidney Polak
Sidney Polak, właściwie Jarosław Polak - muzyk, kompozytor, autor tekstów, od 1990 roku perkusista w zespole T.Love, z którym nagrał około 15 albumów i zagrał około 3 tysięcy koncertów. Dla T.Love skomponował m.in. takie przeboje jak: "Ajrisz", "Jest super", czy "To nie jest miłość". Na swoim koncie ma także dwie płyty solowe z autorskimi kompozycjami i tekstami, będącymi połączeniem muzyki reggae, hip-hop i folk. Po wydaniu pierwszego solowego albumu, w roku 2004, Sidney Polak został uhonorowany trzema Fryderykami w kategoriach: autor, kompozytor oraz album roku - muzyka alternatywna. Na premierowym krążku znalazły się takie przeboje jak: "Otwieram wino", "Chomiczówka" (trzy tygodnie na pierwszym miejscu LP3), "Chorwat" itd. Druga płyta solowa, wydana w roku 2009, zawiera kolejne hity: "Skuter", "Deszcz", "Natalia", czy nagrany wraz z East West Rockers utwór pt. "Blask". Sidney jest także producentem muzycznym. Oprócz swoich krążków autorskich wyprodukował także album "Radio Pezet", wydany w roku 2012. Znalazł się na nim m.in. utwór Sidney' a zatytułowany "Co mam powiedzieć. Rok 2018 to zawieszenie działalności koncertowej zespołu T.Love i powrót Sidney' a do solowej aktywności! 26 października tego roku, nakładem wytwórni Warner Music Polska, ukaże się trzecia autorska płyta artysty, której promocję otwiera piosenka "Twarzą w twarz"!
tekst i fot. materiały prasowe

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone