X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Coma
Coma
Coma - łódzka formacja rockowa, która przez pierwsze pięć lat istnienia, bez kontraktu z wytwórnią, gromadziła na koncertach 1,5 tysiąca fanów.

Historia zespołu Coma rozpoczyna się w roku 1998 za sprawą tria w składzie: Dominik Witczak (gitara), Tomasz Stasiak (perkusja) i Rafał Matuszak (bas), którzy do wspólnego przedsięwzięcia przyjęli basistę Wojciecha Grendę oraz Piotra Roguckiego - przypadkiem spotkanego harcerza, który zachwycił ich umiejętnościami wokalnymi. Pierwsze próby zespołu odbywały się jednak pod nazwą Voo Doo Art, a o zmianie zadecydował rzut monetą.

Do roku 2003, w którym to po długich staraniach wytwórnia BMG Poland podpisała z zespołem kontrakt płytowy, głównie łódzka publiczność miała okazję zapoznawać się z ich twórczością. W tym czasie, dzięki tak zdobytej rzeszy fanów zespół miał także okazję zagrać m.in. przed Kazikiem, Sweet Noise czy Acid Drinkers. Jeszcze przed wydaniem pierwszej płyty gitarę Wojciecha Grendy przejął Marcin Kobza. Debiutancki krążek pt. "Pierwsze wyjście z mroku" pojawił się na półkach w maju 2004 roku, a utwory takie jak "Leszek Żukowski", "Spadam", "Sto tysięcy jednakowych miast" czy "Pasażer" nareszcie mogły trafić do wielbicieli rocka z całej Polski.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zespół został laureatem Festiwalu Rockowego w Węgorzewie, a debiutancka płyta otrzymała Fryderyka w kategorii Rockowy Album Roku. Dzięki promującej album trasie koncertowej zespół został doceniony także za tworzoną w czasie występów na żywo atmosferę i widoczny talent aktorski i pisarski wokalisty, który jest absolwentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i mimo prężnej działalności zespołu nie rezygnuje z ról teatralnych.

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone