X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Nosowska
Nosowska

Urodziła się w 1971 roku w Szczecinie i tam też, już jako nastolatka, stawiała swoje pierwsze kroki jako wokalistka zespołów Szklane Pomarańcze, Kafel, No Way Out czy Vivid. Można ją było także usłyszeć w chórkach punkrockowego Pidżama Porno i Aliansu, czy na EP-ce "Ku przyszłości" zespołu Dezerter. Współpraca z formacją Dum-Dum i jej założycielem Piotrem Banachem zaowocowała zaproszeniem jej w 1992 r. do nowego projektu Piotra – zespołu Hey. To właśnie ten ruch zadecydował o późniejszej karierze Kasi, która razem z zespołem, w miesiąc po rozpoczęciu grania, otrzymała II nagrodę festiwalu w Jarocinie oraz w 1993 r. została uhonorowana Paszportem "Polityki" w kategorii estrada.

Po nagraniu z Hey czterech płyt, które kilkakrotnie pokryły się platyną, w 1996 r. przyszedł czas na zmiany. Kasia urodziła syna i wydała na świat pierwsze solowe dzieło pt. "Puk.Puk" z singlowymi "O nas" i "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." wykorzystanym w filmie Krzysztofa Krauzego "Gry uliczne". Większość utworów zawartych na krążku skomponował Piotr Banach, ale nie zabrakło także wkładu Andrzeja Smolika i Marcina Macuka, członka zespołu Pogodno.

"Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć"

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone