X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Gotye
Gotye

Jego najnowsza płyta "Making Mirrors" ukazała się w sierpniu 2011  roku. W pierwszym tygodniu sprzedaży była najlepiej rozchodzącym się krążkiem w Australii.

Ale Gotye, czyli Wouter "Wally" De Backer, nie jest debiutantem, choć większość z nas usłyszała o nim dopiero teraz. Urodzony w 1980 roku już w 2003 wydał swój pierwszy album "Boardface". Kolejny "Like Drawing Blood", którym Artysta odniósł duży sukces w Australii i zdobył status jednego z najciekawszych twórców muzyki niezależnej, powstał w 99 proc. z sampli. - Na "Making Mirrors" słychać zdecydowanie więcej instrumentów, także pod tym względem to dużo bogatszy album - opowiada "Wally" o najnowszej płycie.

Jej tytuł nie jest przypadkowy. - To było moim zamiarem, by teksty były rodzajem lustra, w którym ludzie mogą popatrzeć na siebie i świat wokół z nowej, innej niż zwykle, perspektywy - wyjaśnia w rozmowie z Mariuszem Owczarkiem.

Gotye komponuje, pisze teksty, gra na gitarze, perkusji, instrumentach klawiszowych, ale nie tworzy sam. - W Australii występuje z 10-osobowym zespołem. Na tak liczny skłąd nie może sobie pozwolić wyjeżdżając za granicę.

 

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone