X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Kari
Kari
Kari - polska artystka, producentka i singer-songwriterka tworząca muzykę w stylu IDM, tribal, indie, pop, folk. Jej debiutancki album zatytułowany "Daddy Says I'm Special" (2011, Nextpop), który artystka nagrała jako Kari Amirian, przełamywał bariery indie popu i muzyki alternatywnej. Był zapowiedzią nowej jakości na polskiej scenie niezależnej. Kari była nominowana do Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2013 w kategorii Debiut Roku, zdobyła nagrodę TransVocale 2012 - Artysta Roku, nagrodę magazynu HIRO 2012 - Artysta Roku i nagrodę Music Is 2013 - Album Roku oraz Singiel Roku. W styczniu 2013 roku w Leeds powstał zespół Kari, złożony z brytyjskich muzyków. Drugi album “Wounds And Bruises” (2013, Nextpop) został wyprodukowany przez Kari i Jon’a Headley’a w Wielkiej Brytanii. Album zdobył szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach w polskich mediach, a utwór “The One” został umieszczony na playliście BBC Radio 1 w ramach cyklu BBC Introducing. Zebrał bardzo dobre recenzje od znanych brytyjskich dziennikarzy, co zaowocowało występem Kari na BBC RADIO’s BIG WEEKEND w Glasgow na scenie BBC Introducing. W czerwcu 2017 roku miała miejsce premiera trzeciego albumu Kari pod tytułem "I Am Fine", przełomowego w twórczości artystki. W porównaniu do poprzednich albumów, pełnych eterycznych dźwieków i delikatności, na „I Am Fine“ piosenki brzmią dynamicznie i promieniują energią. Styl kompozycyjny Kari ewoluował, album brzmi nowocześnie i świeżo, jednocześnie nawiązując do stylu lat 80. Płytę promuje singiel „Talk To Me”. Kari występuje ze swoim brytyjskim zespołem w składzie: Jon Headley - instrumenty klawiszowe, Ryan Carins - gitara, wokal, Huw Edwards - gitara basowa, wokal, John Pullan - perkusja.
tekst: materiały promocyjne
Fot. Zuza Krajewska

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone