X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Pezet
Pezet


Singiel Pezeta pt. „Co mam powiedzieć”, za produkcję którego odpowiedzialny jest Sidney Polak zapowiada album Pezet „Radio Pezet” prod. Sidney Polak  (premiera planowana jest na jesień tego roku).
Przy tworzeniu singla Pezet i Sidney Polak połączyli w nowatorski sposób rap z melodyjnym bitem i gitarowymi akordami. Pomogli im w tym Paweł Nazimek z T.Love oraz Łukasz Borowiecki, producent pierwszej płyty zespołu Jamal. Miksem utworu zajął się Mikis Cupas z zespołu Wilki.
 „Ten kawałek to komentarz do rzeczywistości, w której funkcjonuję do lat. Patrzę w nim na siebie i hip-hop z dystansem, opisując życie dorosłego faceta, rapera, z przymrużeniem oka.” – mówi Pezet.
  Pezet jest twórcą kultowych na polskiej scenie hip-hopowej albumów i singli. Na koncie ma trzy płyty nagrane jako zespół Płomień 81 dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Jest autorem pozycji klasycznych polskiego rapu – „Seniorita”, „Ukryty w mieście krzyk”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Noc i dzień” to tylko niektóre z jego utworów znanych przez rzesze fanów. Za wydany w 2004 roku album "Muzyka poważna”, zrealizowany z Noonem, Pezet uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego  Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B. Kolejną nominację otrzymał za solowy album pt. "Muzyka rozrywkowa” (2007). Jego ostatnia płyta, nagrana wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście” z października 2010 osiągnęła status złotej.
Sidney Polak od dwudziestu jeden lat jest perkusistą zespołu T.Love. Jego pierwszy solowy album „Sidney Polak” otrzymał sześć nominacji do nagrody Fryderyk Roku 2004 ostatecznie zwyciężając w trzech kategoriach. Przyniósł takie hity jak „Chomiczówka” czy kultowe „Otwieram wino”, przy którym Sidney po raz pierwszy współpracował z Pezetem. Drugi album „Cyfrowy Styl Życia” pokazał jak bardzo Sidney zafascynowany jest łączeniem dźwięków z różnych muzycznych obszarów, co podkreślają tacy goście jak Kasia Nosowska, Pezet i East WestRockers.

fot. Piotr Jakubowski

tekst - mat. promocyjne

 

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone