X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Stirwater
Stirwater
STIRWATER – autorski projekt Pawła „Baby” Mąciwody, obecnego basisty zespołu SCORPIONS, znanego także ze wcześniejszej współpracy z takimi zespołami i muzykami jak: WALK AWAY, MICHAL URBANIAK, URSZULA DUDZIAK, URSZULA & JUMBO, GENITORTURES, D-BOP, NUM, FIRST HOUSE, AF THE KING, HIRAM BULLOCK, TSA, ODDZIAL ZAMKNIETY, LAPD, FUNK DE NITE, ADAM HOLZMAN, PETE TOWNSHEND (THE WHO), IAN PAICE (DEEP PURPLE), JAROSŁAW ŚMIETANA ... W projekt ten zaangażowany jest charyzmatyczny wokalista/autor tekstów z NY Efrem Wilder, który rozpoczął współpracę z Pawłem podczas jego pobytu w NY. Od roku wspólnie pracują nad materiałem na debiutancką płytę zespołu, która powinna ukazać się w połowie września 2011 roku.
 
W utworze Water Water grają Paweł „Baby” Mąciwoga gitara basowa. Efrem Wilder – śpiew, Bartosz Szwed – gitara akustyczna, Thomas Sanchez – instrumenty perkusyjne, Mirosław Hady - cajon
 
Źródło: Paweł Mąciwoda

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone