X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Acute Mind
Acute Mind

Acute Mind powstał w lutym 2006 roku w Lublinie z inicjatywy Arkadiusza Piskorka. Od początku główną ideą zespołu było granie wyłącznie własnych kompozycji opartych na licznych zmianach rytmicznych i aranżacyjnych. Stylistycznie zespół nawiązuje do klasycznych brzmień zespołów progresywnych lat 80-tych łącząc pasję i przekaz z najnowszymi trendami w muzyce elektronicznej i poprockowej. W lipcu 2006 roku grupa własnym sumptem nagrała materiał demo zatytułowany "Bad Incitements". Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez recenzentów, jak i słuchaczy. Pozytywny oddźwięk był bodźcem do dalszego działania zespołu.

    Acute Mind zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach i konkursach. Wraz z nastaniem 2009 roku Acute Mind rozpoczął prace nad debiutanckim albumem. Wówczas zespół nawiązał kontakt z Markiem Kułakowskim właścicielem wytwórni ELECTRUM PRODUCTION. Dzięki pomocy Marka Acute Mind mógł przystąpić do nagrania pierwszej oficjalnej płyty pod okiem uznanego w Polskim świecie muzycznym, realizatora i producenta Sławka Gładyszewskiego.

    Efektem wspólnej pracy jest album o tytule ACUTE MIND, który miał swoją premierę 22.03.2010. Dzięki wsparciu Electrum Production, Acute Mind odbył swoją pierwszą ogólnopolską trasę, podczas której zagrał wspólnie z zespołem QUIDAM.

 

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone