X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Travis
Travis

Kto wcześniej nie słyszał o tym zespole, powinien szybko nadrobić zaległości. Travis to popularny, szkocki kwartet rockowy. Formację tworzą Fran Healy (wokal, gitara, pianino), Dougie Payne (bas), Andy Dunlop (gitary, keyboard, wsparcie wokalne) oraz Neil Primrose (perkusja). Korzenie grupy sięgają 1990 r., ale dopiero śmierć dziadka frontmana zespołu okazała się motywatorem do nagrania pierwszej płyty siedem lat później.

Pierwszą swoją płytę nazwali "Good Feeling". Z krążka pochodzą takie przeboje jak: "All I Want To Do Is Rock", "Tied To The 90's", "More Than Us", "U16 Girls", "Happy". Ale to drugi krążek, dedykowany Stanleyowi Kubrockowi pt. "The Man Who", przyniósł grupie międzynarodową sławę. Nazwę albumu grupa zaczerpnęła z tytułu książki Olivera Sacka pt. "The Man Who Mistook His Wife for a Hat" ("Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem"). Single "Why Does It Always Rain On Me?", "Writing To Reach You", "Turn" i "Driftwood" skutecznie wypromowały to wydawnictwo.


Travis - "Writing To Reach You"

"The Invisible Band" z 2001 r. podkreślił bezpretensjonalność muzyków. Piosenki singlowe "Sing", "Flowers in the Window", "Side" zachwycały niewymuszoną przebojowością i dzięki nim Travis wygrywał w rankingach to na najlepszy album, to najlepszy zespół.

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone