X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Aby zagłosować musisz podać swój login i hasło:

Madonna
Madonna

Przeciętna wokalistka, niezbyt utalentowana aktorka, niczym niezachwycająca tancerka. A mimo to na jej koncertach długo nie milkną owacje ryczącej z zachwytu publiki, a każdy z 14 studyjnych krążków rozchodzi się jak świeże bułeczki. Widowiskowe show, niezliczone prowokacje i skandale. Nie można jej odmówić talentu do przyciągania uwagi.

Wokół niej rzadko gasną światła. Dba o to, by być w centrum wydarzeń. Jej życie przypomina niekończące się widowisko. Z trudem zacierają się granice między jej życiem zawodowym a prywatnym. Na językach są zarówno jej miłosne perypetie, wierność kabale, jak i muzyczne współprace. Nie ma muzycznego talentu, ale z pewnością Bóg obdarzył ją żyłką do biznesu. Czegokolwiek się nie dotknie, zamienia się w złoto, platynę albo... diament. Pisze bajki dla dzieci, firmuje i projektuje ubrania, wystarczy, że w polskiej reklamie spyta "Are you my driver?", by na jej konto wpłynęło 5 mln $. Od lat plasuje się w czołówce rankingów "Forbesa" na najbogatszą kobietę show-biznesu. Słowem: boska Madonna.

Jej muzyczna historia rozpoczyna się wraz z powstaniem zespołu The Breakfast Club, gdzie zaczynała na perkusji. Singlowa piosenka "Everybody" dała jej popularność, ale póki co, tylko wśród bywalców dyskotek. Lepiej przyjęła się jej pierwsza płyta z 1983 r. "Madonna" z międzynarodowym przebojem "Holiday".

Publiczność polubiła tę roztańczoną i przebojową konwencję Madonny. Kontrowersyjny występ i wykonanie przeboju ze swojego drugiego albumu "Like A Virgin" na pierwszej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards nie tylko pomogły sprzedaży krążka, ale piosenkarka znokautowała resztę kandydatów w wyścigu do pierwszej nagrody gali.

Madonna - "Like A Virgin"

Polskie Radio SA: reklama| archiwum| studia muzyczne| Chór PR w Krakowie|

Polska Orkiestra Radiowa| Orkiestra Kameralna PR AMADEUS| Redakcja Katolicka| Radiowe Centrum Kultury Ludowej| Radiowa Agencja Fonograficzna| Studio Reportażu i Dokumentu|

zamówienia publiczne|

dane osobowe|

RSS Podcast Kontakt Forum

Copyright © Nowe Media, Polskie Radio S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone